معرفی نفرات و تیمهای برتر مسابقات فیتنس چلنج
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۴۳۹۰۶۳
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون بدنسازى و پرورش اندام؛ سومین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانى کشور و انتخابى تیم ملى روز جمعه ٢٧ آبان درحالی در 4 رده سنی نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان، پیشکسوتان در استادیوم تنیس مجموعه ورزشى انقلاب با حضور 126 ورزشکار از سراسر کشور آغاز شد که ورزشکاران راه یافته به فینال شب گذشته در به رقابت با یکدیگر پرداختند و در پایان نفرات برتر معرفی شدند.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
اسامی نفرات و تیمهای برتر سومین دوره مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کشور به شرح زیر است:
نوجوانان :
1- مهرشاد دستوارد
٢- آرتین امیری
٣-امیر علی فروغ فر
جوانان :
١-عرفان قزلی
٢-سید مهدی معافی
٣-علیرضا شریعت
بزرگسالان :
١-محمود ذوق شوکت آبادی
٢-مهدی سلطان آبادی
٣- امید ملحق کره سی
پیشکسوتان :
١- مجید کاوه
٢-شهروز سمیعی
٣-رضا اترک
ردهبندى تیمهای برتر:
1- خراسان رضوی
٢ - فارس الف
٣- تهران الف
منبع: ورزش 3
کلیدواژه: بدنسازی پرورش اندام
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.varzesh3.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ورزش 3» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۴۳۹۰۶۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برگزاری مسابقات پرس سینه قهرمانی استان در سقز
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان، مسابقات استانی پرس سینه با لوازم و بدون لوازم با حضور ۱۱۰ نفر از ورزشکاران این رشته ورزشی درسالن ورزشی شهید کاظمی سقز برگزار شد.
اصلانی سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گفت: نفرات برتر به مسابقات کشوری که ۲۳ اردیبهشت در شهر مهاباد برگزار میشود اعزام میشوند.
این مسابقات در ۴ رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان بوده برگزار شد.
در پایان در رده نوجوانان و جوانان تیم و بزرگسالن تیم بانه بر سکوی نخست ایستاد و در رده پیشکسوتان نیز سنندج قهرمان شد.